گیرنده دیجیتال پد تی وی مخصوص اندروید

گیرنده دیجیتال PadTV PT115 ساخت کمپانی معتبر مای جیکا می باشد. این گیرنده دیجیتال مخصوص تلفن و تبلتهای اندرویدی می باشد. این دستگاه بدون نیاز به اینترنت یا برق قادر است شبکه های تلویزیونی را با کیفیت بالا بر روی موبایل و تبلت اندرویدی نمایش دهد.


گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت


کیفیت نمایش این دستگاه به صورت HD است. جهت استفاده از این دستگاه، تلفن همراه یا تبلت شما می بایست قابلیت ساپورت OTG را داشته باشد. این گیرنده دیجیتال در ابعاد بسیار کوچک طراحی شده و به راحتی قابل حمل می باشد. با این گیرنده دیجیتال میتوانید برنامه های تلویزیونی مورد علاقتان را رایگان و با کیفیت بالا تماشا نمایید و در صورت دلخواه آنها را ضبط نمایید.
گیرنده-دیجیتال-موبایل


گیرنده دیجیتال موبایل پد تی وی از حساسیت گیرندگی بالایی برخوردار می باشد و کانالهای تلویزیونی را به صورت خودکار پیدا میکند. با کمک این محصول میتوانید همزمان برنامه مورد علاقتان را ببینید و یک برنامه ی دیگر را ضبط نمایید. گیرنده دیجیتال موبایل padtv از سیستم فهرست راهنمای برنامه ها پشتیبانی می نماید.


گیرنده-دیجیتال-وایرلس


حداقل ورژن سیستم عامل اندروید برای این دستگاه 4.1 به بالا می باشد. همچنین دستگاه اندرویدی می بایست دارای پردازنده  1.5 گیگاهرتز (Dual Core) و 512 مگابایت به بالا باشد. گیرنده دیجیتال موبایل اندروید PadTV PT115 Mygica از فرمتهای ویدیویی MPEG4 پشتیبانی می نماید. با دریافت برنامه PADTV از گوگل پلی میتوانید این گیرندگی دیجیتال را توسط نرم افزار مربوطه اش تنظیم نمایید. فرکانس دریافتی این محصول با DVB-T  به طور کامل سازگار می باشد.


 گیرنده-دیجیتال-موبایل