گیرنده دیجیتال بی سیم برای اندروید و ios

گیرنده دیجیتال بیسیم اندروید و ios مای جیکا یکی از معتبرترین و بهترین گیرنده ی موجود در بازار می باشد. این محصول هم برای سیستم عامل اندروید و هم برای سیستم عامل ios طراحی گردیده است و میتواند به صورت بیسیم کانالها و برنامه های تلویزیونی مورد علاقتان را در در تبلت و گوشی اندرویدیتان یا آیپد و آیفونتان پخش نماید.


گیرنده-دیجیتال


با استفاده از گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت بدون نیاز به اینترنت،برق و یا سیمکارت میتوانید موبایل یا تبلتتان را تبدیل به یک تلویزیون HD نمایید. این گیرنده دیجیتال موبایل میتواند برنامه های شما را ضبط نموده و به کارت حافظتان انتقال دهد.


گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت


همچنین این دستگاه را میتوان به آنتنهای دیگر وصل نمود. دستگاه را میتوانید به وسیله کابل USB به مدت 2 ساعت شارژ نموده تا چندین ساعت کار نماید.بسته به سیستم عامل گوشی خود می بایست نرم افزار WITV VIEWER را از گوگل پلی یا اپ استور دریافت نمایید و با انجام تنظیمات، کانالها را اسکن نموده و از تماشای آنها لذت ببرید.


گیرینده-دیجیتال-اندروید


این دستگاه دارای قابلیتهای کم نظیر دیگری همچون قابلیت نمایش EPG،قابلیت ضبط یک کانال و تماشای شبکه دیگر،جستجوی خودکار و دستی کانال‌ها، پشتیبانی از شبکه های HDTV و قابلیت پخش زیرنویس فارسی می باشد. ظرفیت باطری این این گیرنده دیجیتال موبایل آیفون سه ساعت می باشد. سیستم عاملهای قابل پشتیبانی این محصول برای اندروید نسخه 3.0 و 4.0 به بالا و IOS نسخه 5.1 به بعد می باشد. وزن این محصول 150 گرم است.گیرنده-دیجیتال-ios