کاربردهای قوزبند و پشت بند رویال

بسیاری از افراد به دلیل شغل سنگینی که دارند مجبورند ساعات زیادی بر روی صندلی و پشت میز نشسته و زمان زیادی به کامپیوتر نگاه کنند. این امر باعث ایجاد خستگی بدن خصوصا شانه ها و کتف شده همچنین درد زیادی را در این نواحی شخص احساس می کند و این درد به مرور زمان باعث تغییر در فرم اصلی بدن شده و با افتادگی شانه های قوز ایجاد میشود.

 

قوزبند و پشت بند ارزان

 

پیشنهاد ما به شما استفاده از پشت بند و قوزبند رویال پوسچر است . طراحی این قوزبند به نحوی است که علاوه بر جلوگیری از ایجاد خمیدگی در ناحیه شانه ها و کتف باعث شکل گیری ستون فقرات شده و استفاده مکرر از آن خستگی را از بین برده و گردش خون را زیاد میکند.

 

قیمت قوزبند رویال پاستور

 

بعضی از افراد هنگام بلند کردن یک وسیله در نقطه ای از کمر و شانه احساس درد شدید میکنند که این قوزبند با استفاده از بند های سگک دار و قابل تنظیمی که دارد باعث پخش شدن این فشار شده و هیچ دردی را دیگر در هنگام بلند کردن وسیله های سنگین احساس نخواهید کرد. همچنین نگهدارنده رویال زیر لباس شما بسته می شود و هیچکس متوجه آن نخواهد شد پس نگران آنکه کسی ببیند نباشید.

 

 

قوزبند طبی رویال

 

 

 

لازم بذکر است میتوانید این قوزبند را بصورت روزانه و مرتب استفاده کنید و هیچ مانعی وجود ندارد و در تولید آن از پارچه های ضد حساسیت استفاده شده است تا درهنگام استفاده دچار مشکلش نشوید و احساس راحتی و سبکی داشته باشید.

 

پشت بند طبی

 

ویژگی های قوزبند و پشت بند:

1- دارای برند royal posture

2-  قابل استفاده برای بانوان و آقایان

3- بسیار سبک و کم حجم

4- مناسب برای حفظ حالات و صحیح عضلات پشت

5- دارای خاصیت کشسانی

6- قابل استفاده در هنگام کار و فعالیت های روزانه

7- قابلیت شستشو با دست و یا ماشین لباسشویی

 

خرید قوزبند رویال پاستور