چرا هیتر برقی ارزان قیمت است؟؟

همان طور که میبینید، فروشگاه تک سبد هیتر های خود را به قیمت پایین عرضه میدارد ولی این پایین بودن قیمت به معنای بی کیفیت بودن آن نیست، بلکه به این معناست که فروشگاه آنلاین تک سبد، نقش واسطه ها را حذف نموده و کالا ها با همان قیمتی که خریداری کرده است، به فروش میرساند و به همین علت است که اختلاف قیمت کالا های تک سبد با سایر فروشگاه ها قابل توجه است.


قیمت هیتر برقی


هیتر برقی کم مصرف با قابلیت های بسیار به جز پایین بودن قیمت، توانسته است مورد استقبال افراد بسیاری قرار گیرد، به گونه ای که جایگزین بخاری های گازی شوند.مزیت هایی که این هیتر ها نسبت به بخاری های گازی دارند شامل نبود خطرات ناشی از نشتی گاز و احتمال خفگی بر اثر بی احتیاطی میباشد.هم چنین نیاز به نصب هیچ گونه دودکشی ندارند و نصب آن راحت میباشد.


هیتر برقی


خرید محصول


هیتر های برقی قابلیت اتوماتیکی دارند، به شکلی که هر گاه دمای محیط مورد نظر به حد قابل قبولی رسید، دستگاه جریان برق را قطع مینماید و به عبارتی خاموش میگردد.دارا بودن همین قابلیت سبب صرفه جویی در مصرف برق و پاسخ دندان شکنی برای منتقدانی است که بر این باورند این گونه هیتر ها پرمصرف میباشند.


هیتر برقی کوچک


مینی بخاری برقی بسیار سبک و جمع و جور است و میتوان از آن در هر نقطه ای استفاده نمود. با اینکه هیچ گونه پایه ای برای آن تعبیه شده است و شاید بگویید بر روی سطوح مختلف لغزش داشته باشد، برای همین امر طراحان این هیتر ها به گونه ای ساخته شده است که بتوان هیتر را بر روی میز متصل نمود.

برای تنظیم درجه ی حرارت آن نیز چاره ای اندیشیده شده است و دکمه ای جهت تنظیم درجه بر روی سیم آن تعبیه شده است.


هیتربرقی کم مصرف


خرید محصول


قیمتی که برای هیتر برقی پایه دار و مینی هیتر رومیزی، بدون در نظر گرفتن نقش واسطه ها تعیین شده است به ترتیب 69000 تومان و 55000 تومان میباشد.