چرا ساعت هوشمند a20 بهترین اپل واچ ارزان قیمت است؟

در میان ساعت هوشمندی که تا کنون به بازار ارائه شده است تعدای کمی از آن ها هستند که برای آن ها سوکت و پشتیبانی سیم کارت پیشبینی شده باشد و قابلیت ارتقا رم را نیز داشته باشند.


ساعت سیم کارت خور a20


ساعت هوشمند مدل a20 با داشتن سوکت مخصوص برای قرار دادن سیم کارت در درب پشتی آن و همچنین در همان مکان قایلیت ارتقا حافظه جانبی گوشی تا 32 گیگا بایت نیز وجود دارد.


ساعت گام شمار a20


پیشنهاد می شود اگر می خواهید از حافظه خارجی استفاده نمایید از کارت های حافظه SD کلاس 4 استفاده نمایید زیرا دارای سرعت انتقال دیتای بالاتری نسبت به دیگر کلاس های رم دارد.

 

 

ساعت هوشمند طرح اپل

این ساعت هوشمند با استفاده از بلوتوث با تلفن همراه شما اتصال بر قرار می کند.


ساعت گام شمار a20


فرقی نمی کند تلفن همراه شما چه از سیستم عامل آندروید و چه از سیستم عامل IOS پشتیبانی کند، ساعت هوشمند a20 توانایی همگام سازی با هردو این سیستم عامل ها را دارد. نسخه بلوتوث 4 استفاده شده در این ساعت هوشمند باعث ایجاد سینک پذیری بیشتر با تلفن همراه را فراهم می کند.

ساعت هوشمند a20

 

 

شما هنگامی که وارد تنظیمات ساعت  می شود با امکاناتی نظیر ریموت کنترل دوربین و یا تغییر زبان مواجه می شود این امکانات در سطح بالایی از ساعت های هوشمند قرار دارد. نکته جالب که این ساعت از زبان فارسی پشتیبانی می کند و اینگونه شما به راحتی می توانید رابط کاربری داشته باشید.


ساعت هوشمند a20


با استفاده از ریموت دوربین می توانید از طریق تلفن دوربین ساعت هوشمند خود را کنترل کنید. حافظه داخلی ساعت  هوشمند a20 بین 8 الی 16 گیگ می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول

قیمت 239.000 تومان

ساعت سیم کارت خور a20

ساعت هوشمند طرح اپل a20