چرا استفاده از شیلنگ جادویی xhose فراگیر شده است؟

اخیرا استفاده از شیلنگ جادویی xhose فراگیر شده است و دلیل آن مشکلات شیلنگهای قدیمی و مزایای شیلنگ جادویی xhose است. قبلا بسیاری از افراد از شیلنگهای معمولی استفاده میکردند ولی الان با پیشرفت علم و تکونولوژی این شیلنگ جادویی به صورت خارق العاده و متفاوت از همه شیلنگها طراحی شده است و طرفداران زیادی دارد. شیلنگهای معمولی مشکلات زیادی از قبیل: جاگیر بودن٬ وزن زیاپ٬ پوسیده شدن در برابر آفتاب و رطوبت٬ آسیب در برابر ضربه٬ گره خوردن و... را داشتند. اما شیلنگ جادویی هیچ یک از این مشکلات را ندارد و با همه ی شیلنگها فرق میکند و یک شیلنگ ساده و معمولی نیست.


شلنگ جادویی ایکس هوز


شلنگ جادویی ایکس هوز ساخت کشور چین و ساخته شده با تکنولوژی نانو٬ پلاستیک و مواد خاص است٬ از یک شیلنگ داخلی انعطاف پذیر و یک شیلنگ خارجی تاشو تشکیل شده است. شیلنگ جادویی ۵ متر طول دارد٬ ولی تا فاصله ۱۵ متری را تحت شعاع خود قرار میدهد. این شیلنگ ۵ متری تنها ۴۵۰ گرم وزن دارد که٬ دست شما از کار با آن خسته نمیشود. 


شیلنگ جادویی اصل


این شیلنگ با اتصال به شیر آب و جریان یافتن آب در آن٬ قد کشیده و بلند میشود٬ از ۵ متر به ۱۵ متر میرسد. جمع آوری آن نیز به صورت خودکار است٬ با قطع جریان آب شیلنگ به حالت اول برمیگردد٬ یعنی از ۱۵ متر به ۵ متر میرسد. این شیلنگ در دو رنگ سبز و آبی و سه اندازه ۵، ۷.۵، ۱۰ متری طراحی شده است٬ که بنا به نیاز خود میتوانید هر اندازه ای را که خواستید٬ سفارش دهید. این شیلنگ دارای یک آبپاش همه کاره با ۸ نوع خروجی پرتاب آب است که٬ برای مصارفی چون: شستشوی ماشین٬ حیاط منزل٬ شیشه٬ آبیاری گیاهان و.... مناسب است.


شیلنگ جادویی xhose


بدنه شیلنگ مقاوم در برابر نور خورشید و رطوبت است٬ مانند شیلنگهای معمولی نیست که در برابر آفتاب پوسیده شود و اگر یکبار شیلنگ جادویی اصل را بخرید٬ یک عمر از خرید شیلنگ بی نیاز میشوید٬ این دوام و ماندگاری یکی از عمده دلایل فراگیر شدن شیلنگ جادویی است٬ چون شیلنگهای معمولی هر چندی وقت یکبار نیاز به تعویض داشت.


خرید شیلنگ آب جادویی


با خرید شیلنگ آب جادویی از مزایای آن بهره مند شوید و پیشرفت علم و تکنولوژی را با چشمان خود ببینید.

قیمت:21000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید