فروش ویژه پاییزی ساعت هوشمند طرح اپل مدل A1

در این مقاله شما را با ویژگی های ساعت هوشمند طرح اپل مدل A1 آشنا می کنیم.
این ساعت 1 عدد سیم کارت را پشتیبانی می کند البته در حال حاضر امکان فعالسازی سیمکارت در کشور وجود ندارد و این ساعت تنها از طریق بلوتوث می تواند به دستگاه های بلوتوث دار متصل شود. اطراف صفحه نمایش این ساعت از جنس استیل درجه یک ساخته شده است.

 

ساعت مچی هوشمند طرح اپل


این ساعت یک دوربین فیلمبرداری و عکاسی دارد که در کنار ساعت می باشد و هیچ توجهی به خود جلب نمی کند. در صورتیکه یک کارت حافظه داخل این ساعت قرار دهید می توانید به راحتی فیلمبرداری و عکسبرداری کنید. این ساعت مچی هوشمند ارزان سیم کارت خور امکانات فراوانی دارد که در ادامه آن را می خوانیم.

 

ساعت مچی هوشمند طرح اپل


این ساعت امکان پخش انواع موزیک های صوتی و تصویری را نیز دارد حالا یا به دستگاه تلفن همراه متصل باشد یا موزیک ها را از روی کارت حافظه ی خود می خواند. این ساعت دارای یک ماشین حساب دیجیتالی نیز می باشد. همچنین امکان تنظیم پروفایل نیز دارد که در حالت های عادی، بیصدا، کنفرانس و یا حالت فضای بیرون قرار می گیرد.


ساعت مچی هوشمند طرح اپل


این ساعت به تکنولوژی آنتی لاست نیز مجهز بوده و اگر فاصله بین ساعت و گوشی زیاد شود زنگ هشدار آن فعال می شود. همچنین این ساعت مجهز به قدم شمار است و مسافت پیموده شده و کالری مصرفی را نشان می دهد.


ساعت مچی هوشمند طرح اپل


یک یادآور ورزش نیز برای هشدار دادن برای شروع ورزش دارد که شروع تحرک را به شما یادآوری می کند. این ساعت دارای ماشین حساب دیجیتالی، مرورگر وب، دفترچه تلفن، لیست تماس ها، کرنومتر نیز می باشد.

ساعت مچی هوشمند طرح اپل


در صورتیکه این ساعت به گوشی متصل شود شما می توانید از طریق ساعت به تمامی تماس ها و پیام هایتان جواب دهید. همچنین حالت اسکرین سیور این ساعت به 3 حالت ساعت عقربه ای را نشان می دهد. این ساعت دارای آپشن ضبط صدا نیز می باشد و به راحتی می توانید با آن صدا ضبط کنید.


ساعت مچی هوشمند طرح اپلبرای مشاهده و دریافت لینک فروش ساعت مچی هوشمند ارزان روی لینک زیر کلیک کنید.

 قیمت : 89000 تومان


ساعت مچی هوشمند طرح اپل