فروش ساعت دیواری خاتم و میناکاری در اصفهان

با این محصول می توانید بهترین ها را در دسترس داشته باشید و همچنین زیباترین هنر صنایع دستی را خریداری نمایید. این محصول با دل و جان و با هنر دست به زیبایی تمام ساخته شده و در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.


ساعت مینا کاری

 

این محصول دارای صفحه میناکاری شده با دستان استادان اصفهانی می باشد که می توانید زیبایی منحصربفرد آن را درون خط به خط آن جستو جو نمایید.ساعت مینا کاری جدید


همچنین خاتم کاری که بر روی این محصول کار شده است از زیباترین طرح ها و نقش ها ساخته شده و دور تا دور این هنر زیبا را احاطه کرده است.


ساعت مینا کاری مدرن


شما عزیزان می توانید ساعت دیواری میناکاری و خاتم کاری اصفهان INLAID WALLCLOCK را به صورت اینترنتی سفارش دهید و محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید.


ساعت مینا کاری مردن


اصفهان بهترین و زیباترین محصولات میناکاری را برای شما عزیزان تولید می کند که می توانید آن ها را به صورت اینترنتی خریداری نمایید.


ساعت مینا کاری جدید


صفحه این ساعت دیواری میناکاری و خاتم کاری اصفهان INLAID WALLCLOCK زیبا با میناکاری و با دست طراحی شده است و از جنس مس می باشد.


ساعت مینا کاری مدرن

 

خاتم کاری یعنی در کنارگیری چوب و سنگ در بغل همدیگر و چسباندن آن ها با تراش هایی زیبا و شش ضلعی بر روی چوبی که به صورت تخت قرار دارد.


ساعت میناکاری شده


تک سبد اقدام به فروش ساعت دیواری خاتم و میناکاری کرده است که می توانید ساعت دیواری میناکاری و خاتم کاری اصفهان INLAID WALLCLOCK را به صورت اینترنتی خریداری نمایید.

لازم به ذکر است که این ساعت دیواری میناکاری اعلا اصفهان در تولیدی ها و کار گاه های اصفهان ساخته شده است و دارای بهترین کیفیت و ظریف ترین طرح ها می باشد.

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 88000 تومان

خرید محصول