فروش اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی باکیفیت

تصفیه آب به طور کلی فرآیندی است که در آن ذرات معلق و آلودگی ها از آب جدا می شود.اما این تمام ماجرانیست.در تصفیه خانه در سراسر دنیا حتی با پیشرفته ترین تکنولوژی ها به طور کامل آب را تصفیه نمی‌شود ذرات معلق، گردوغبار، باکتری و یا کلر موجود در آب همچنین عبور آب از مسیر طولانی لوله‌های شهری، انواع آلودگی‌ها مانند انواع رسوبات و فلزات سنگین مانند سرب جذب آب می‌شود که برای سلامتی  به خصوص کلیه ها مضر است.

دستگاه تصفیه آبنگهداری آب در مخازن توزیع برای مدت های طولانی و حتی کوتاه به دلیل خاصیت عناصر آب باعث رشد جلبک و باکتری ها می شود.همچنین استفاده از کلر در فرآیند تصفیه آب عوارض جانبی برای سلامتی به دنبال خواهد داشت.


دستگاه تصفیه آب


استفاده از دستگاه های تصفیه آب در هر خانواده ای که به سلامتی خود  اهمیت می دهد ضروری است. این دستگاه ها از نظر اندازه، کارایی ، روش تصفیه ، قیمت و نحوه نصب متفاوتند. سیستم های تصفیه آب خانگی کوچک یا دستگاه های تصفیه آب صنعتی همه به بهبود کیفیت آب کمک خواهند نمود.


دستگاه تصفیه آب


استفاده از بطری های آب معدنی علاوه بر گرانی، کیفیت مشکوک ،همچنین نوع پلاستیک مصرفی در تهیه بطری تهدیدات زیست محیطی زیادی نیز به دنبال خواهند داشت.ضمن اینکه ممکن است آب درون این بطری ها الزاما عاری از آلودگی نباشد زیرا آبهای روان نیز در معرض آلودگی های بی شماری قرار میگیرند.


دستگاه تصفیه آبدستگاه های تصفیه آب در مدل های گوناگون به بازار عرضه می شوند در خصوص ساختار کلی ،این دستگاه ها می تواند شامل فیلتر کربن اکتیو، لامپ فرابنفش (UV)، اسمز معکوس، واحد تقطیر یا هر فرآیند جداسازی دیگری باشدبسته به نوع فیلتر هر دستگاه عملکرد و کیفیت خروجی آن متفاوت است.


دستگاه تصفیه آبدر هنگام خرید از فروشگاه ها حتما به مجهز بودن دستگاه به یک فیلتر ارجینال توجه نمایید زیرا با عرضه ی فیلتر های تقلبی در بازار نه تنها به بهبود آب کمک نمیکند بلکه خود فیلتر ها نیز عامل ورود مواد شیمیایی مضر به آب می شوند.


دستگاه تصفیه آب 

نگهداری از دستگاه تصفیه آب

جهت نگهداری هر چه بهتر و بالا بردن طول عمر دستگاه تصفیه آب همچنین کارکرد حداکثری دستگاه در زمان های مشخص اقدام به تعویض فیلتر های آن نماییداگر در منطقه زندگی شما سختی آب بیشتر باشد در فواصل زمانی کوتاه تری باید اقدام به تعویض فیلتر نمایید.


دستگاه تصفیه آب 

فواید آب تصفیه شده:

از فواید دستگاه های تصفیه آب خانگی می توان به مواردی از جمله کاهش بروز ناراحتی قلب و عروق، کاهش بروز سرطان و بیماری کبد، کاهش بروز سنگ کلیه، کمک به داشتن پوستی سالم و از بین بردن بیماریهای پوستی، جلوگیری از بوی بد دهان و ناراحتی های دستگاه گوارش، تنظیم درجه حرارت بدن و دفع بهتر سموم، کمک به حفظ سلامت عضلات و مفاصل بدن اشاره کرد.

 


دستگاه تصفیه آب کاربرد دستگاه تصفیه آب:

وظیفه اصلی یک تصفیه کننده آب تامین آب سالم و عاری از کلیه املاح مضر ، سختی ، کلر ، نیترات ، نیتریت ، جیوه ، آلودگی های میکروبی ، آب شیرین کن و رفع شوری آب و رنگ و بوی نامطبوع آب حتی اگر آب شرب و لوله کشی باشد و نه الزاما آب تصفیه نشده، می باشد.


دستگاه تصفیه آبویژگی های دستگاه تصفیه

دارای استاندارد های جهانی و یکی از پرفروش ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی همچنین دستگاه تصفیه آب خانگی sws کوچکترین دستگاه تصفیه آب خانگی نیز می باشد.

جنس محصول از پلاستیک درجه یک و به رنگ سفید می باشد همچنین ابعاد دستگاه تصفیه آب خانگی SWS در حدود 6*10*12 سانتی متر کلیه مواد پلاستیکی بکار رفته در ساخت این محصول دوستدار محیط زیست می باشد.


دستگاه تصفیه آب این دستگاه به برق نیازی ندارد و در همه جا قابل استفاده است عمر متوسط فیلتر های آن در حدود 10 هزار لیتر آب می باشد.


دستگاه تصفیه آب 

دارای دو فیلتر بسیار دقیق با 99.9 درصد حذف آلودگی ها بدون از بین بردن املاح مفید موجود در اب ،این فیلتر ها قابل شستشو و استفاده مجدد نیز می باشد.


دستگاه تصفیه آبقابل جابجایی آسان و وزن سبک  معادل 260 گرم همچنین ابعاد کوچک و کم جا بودن آن در آشپزخانه های امروزی و عدم نیاز به لوله کشی و صرف هزینه های اضافه.

نصب دستگاه بدون نیاز به نصاب و قابل نصب بر روی انواع مختلف سری های شیر آب با هر نوع طراحی و متریال بکار رفته.


دستگاه تصفیه آبامکان خرید اینترنتی دستگاه تصفیه خانگی و ارسال به سراسر کشور در کمترین زمان ممکن ، درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر  با ما در ارتباط باشید.


دستگاه تصفیه آب


به منظور خرید بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت :39000 تومان

خرید محصول