ظروف میناکاری یک هدیه تبلیغاتی ایرانی

کشور ایران به دلیل قدمت دیرینه ای که دارد٬ صنایع دستی و هنرمندان زیادی دارد٬ هر کدام از شهرهای ایران صنایع دستی مخصوص به خود را دارند٬ مثلا یکی از مهم ترین و شناخته ترین صنایع دستی اصفهان٬ میناکاری است که این هنر طرفداران زیادی در سراسر ایران و حتی جهان دارد. زیرا میناکاری بسیار زیبا٬ شکیل و‌ چشم نواز است و همه سلیقه هارت تحت پوشش قرار میدهد.


هدایای تبلیغاتی صنایع دستی


هدیه تبلیغاتی میناکاری ارزشمند ترین هدیه ای است که میتوانید به مشتریان یا کارمندان خود بدهید و آنها را خوشحال کنید. هدایای تبلیغاتی صنایع دستی مانند میناکاری جایگزین مناسبی برای کالاهای بی کیفیت وارداتی هستند٬ بسیاری از کالاهای وارداتی کمتر از یکسال قابل مصرف میباشند٬ ولی صنایع دستی مانند میناکاری بهترین راه ماندگار کردن هدایای تبلیفاتی است٬ چون این آثار هنری تا ابد سالم باقی میمانند و باعث ماندگار شدن برند شما میشوند.

با افزایش حمایت از کالای ایرانی و صنایع دستی ایرانی٬ رونق میناکاری بیشتر شده است٬ افزایش استقبال از میناکاری باعث کاهش نرخ بیکاری میشود٬ چون جوانان بیشتری به این صنعت جذب و مشغول به کار میشوند. تک سبد باهدف ارزش نهادن به هنر و هنرمندان اصفهانی میناکاری را به عنوان هدیه تبلیغاتی تقدیم به شما عزیزان میکند. با توجه به قرار گرفتن شرکت تک سبد در پایتخت صنایع دستی یعنی اصفهان و از سویی نیاز شرکتها به هدایای تبلیغاتی نفیس٬ تک سبد برای اولین بار امکان ارائه هدایای تبلیغاتی میناکاری را فراهم کرده است.قاب بشقاب میناکاری طرح سما:

جنس قاب از چوب و دارای ابعاد ۳۵*۳۵ سانتی متر است٬ بشقاب داخل قاب از جنس مس و دارای قطر ۲۹ سانتی متر است٬ علت نام گذاری نام سما یا همان آسمان بر این اثر هنری زیبا٬ رنگ آبی زیبابی است که در آن به کار رفته‌.


هدایای تبلیغاتی خلاقانه

قیمت:79000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


قاب بشقاب میناکاری طرح ستاره:

جنس قاب مینا از چوب و دارای ابعاد ۳۵*۳۵ سانتی متر است٬ بشقاب داخل آن با قطر ۲۹ سانتی متر از جنس مس است٬ این قاب ساخت دست هنرمندان باسلیقه اصفهانی است. 


هدیه تبلیغاتی میناکاری

قیمت:79000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


قاب میناکاری سه پروانه حجازی ۵۷.۵*۲۷ ساننی متر:

قاب میناکاری سه پروانه یک قاب مستطیلی با ابعاد ۵۷.۵*۲۷ سانتی متر است٬ که اثر حجازی از هنرمندان اصفهانی است. پروانه های داخل قاب از جنس مس و دارای ابعاد ۱۷*۲۰، ۱۵*۱۴،۱۴*۱۲ از کوچک به بزرگ قرارگرفته اند٬ رنگ سبز این اثر ظاهر متفاوتی به آن داده است.


هدایای تبلیغاتی میناکاری

قیمت:138000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


قندان میناکاری با جعبه مشبک:

ابعاد قندان ۹*۱۲.۵ ساننی متر است٬ ابعاد جعبه چوبی ۱۱*۱۱.۲*۱۴ سانتی متر است٬ جعبه دارای درب است و به راحتی میتوانید قندان را از قسمت بالای جعبه بیرون بیاورید. جنس قندان از فلز مس با روکش میناکاری ساخت دست هنرمندان اصفهانی است.


بهترین هدایای تبلیغاتی

قیمت:90000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


تندیس هدیه تبلیغاتی میناکاری طرح بته جقه:

یکی از مهم ترین هدایای تبلیغاتی٬ تندیس است. تندیس میناکاری ساخت دست هنرمندان اصفهانی است٬ ارتفاع این تندیس ۳۱ سانتی متر و عرض آن ۱۲ سانتی متر است. شما میتوانید لگو٬ نام و هرچه که تمایل دارید به صورت پلاک فلزی روی پایه چوبی این تندیس قرار دهید.


خرید هدایای تبلیغاتی

قیمت:113000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید