ظرف غذا استیل برای محل کار را بشناسیم

یکی از دغدغه های کارمندان در دوران کار و خدمت این است که غذای خود را گرم کنند و یک وعده غذای گرم در محل کار خود میل نمایند.


ظرف حرارتی داخل استیل لانچ باکس


شده است که غذای خود را رها کنید و به بقیه کار های خود مشغول شوید و وقتی که باز می گردید غذای شما سوخته باشد و یا ته گرفته باشد.


ظرق غذای حرارتی داخل استیل


این ظرف غذای برقی استیل لانچ باکس Electric Heating Lunch Box HL-L301 به شما در این امر کمک خواهد کرد و غذای شما را در کوتاه ترین زمان گرم می کند و گرم نگه می دارد.


ظرف حرارتی داخل استیل لانچ باکس


ظرف غذای برقی استیل لانچ باکس Electric Heating Lunch Box HL-L301 غذای شما را گرم می کند و گرم نگه می دارد، بدون اینکه غذای شما را بسوزاند و یا بوی بدی به آن بدهد.


ظرق غذای حرارتی داخل استیل

 


 ظرف غذای برقی استیل لانچ باکس Electric Heating Lunch Box HL-L301 با استفاده از المنت های قوی خود غذا یشما را گرم می کند و گرم نگه می دارد.


بهترین ظرف برقی


فقط لازم است ظرف غذای برقی استیل لانچ باکس Electric Heating Lunch Box HL-L301 را به برق شهری وصل کنید و منتظر بمانید تا غذای شما گرم شود.


ظرف چند کاره حرارتی


تنها و تنها این ظرف غذا استیل برای محل کار مناسب شماست تا بتوانید با استفاده از آن غذای خود را به خوبی گرم کنید و گرم نگه دارید. تمامی این خصوصیت ها را می توان در ظرف غذای برقی استیل لانچ باکس Electric Heating Lunch Box HL-L301 یافت.


ظرف چند کاره حرارتی


با استفاده از این ظرف غذا مناسب برای محل کار شما می توانید در بهترین حالت و بدون اینکه غذای خود را بسوزانید، آن را گرم کنید و گرم نگه دارید تا یک وعده غذایی لذیذ و دلچسب را تجربه نمایید.

با مراجعه به لینک زیر برای خرید محصول اقدام کنید

قیمت 149000 تومان

خرید محصول