طراحی هدفون گردنی رم خور

طراحی زیبا و مقاومت بالای این  نک‌بند دلیل استقبال زیاد تکنولوژی دوستان شده است. به کارگیری فناوری باوتوث برای رهایی از شر ‌سیم های اضافی، صدایی  با شکوه و به یاد ماندنی، مواردی است  که باید خودتان  آنها را تجربه‌ کنید.


هدفون گردنی جبرا


ما در این مقاله راجب یک محصول رویایی صحبت می کنیم. هدفون گردنی رم خور که تجربه‌ای کامل و بی‌نقص از شنیدن موسیقی برای شما خواهد داشت. کیفیت صدایی بالا، دقت بالای آکوستیک دیگر مزایای این دستگاه است.


هدفون گردنی سونی

اتصال بسیار سریع و آسان با فناوری بلوتوث به تمام دستگاه‌های هوشمند در کمترین زمان ، و پخش موسیقی و برقرای تماس بدو دغدغه با انواع هدفون گردنی.


هدفون گردنی سامسونگ

بکارگیری ترکیب حیرت آوری از زیبایی و کارایی در این محصول به چشم میخورد که تا به حال با آن روبرو نشده اید.


هدفون گردنی تسکو

وجود چند دکمه‌ بر روی نک‌بند، نقش ریموت‌ کنترل را ایفا می کند.که امکان کنترل صدا در مکالمه و پخش موسیقی را فراهم می‌کند. استفاده از میکروفون با کیفیت برای پاسخ‌دهی به تماس‌های تلفنی، وهمچنین استفاده از یک پیام‌رسان صوتی در این هدفون شما را از وضعیت اتصال و دریافت تماس و شارژ باتری آگاه می‌سازد.


هدفون گردنی ال جی

طراحی منحصر بفرد گوشی های هدفون بلوتوث باعث قرارگیری و ماندگاری طولانی تر در گوش می شود. در بسته بندی های اینگونه محصولات چند سایز مختلف از سری ها را قرار داده‌اند تا شما بتوانید با استفاده از  اندازه‌ی دلخواه، راحترین مکالمات را امتحان کنید و از شنیدن موسیقی نهایت لذت را ببرید.


هدفون پشت گردنی

هدفون های گردنی با مواد درجه یک ساخته می شوند تا در برابر آسیب ها مقاومت کنند. کل روز را با  موسیقی سپری کنید و از دنیای شاد پیرامون  لذت ببرید.


انواع هدفون گردنی

قیمت 169000تومان

خرید محصول