دستگاه بخور گرم مخصوص صورت ارزان

برای شفاف سازی پوست صورت خود می توانید راه های متعددی را انجام دهید اما این محصول به شما کمک های شایانی در این راه خواهد کرد. شما می توانید با استفاده از این محصول پوست صورت خود را پاک سازی نمایید.


بخور گرم جدید


این دستگاه دارا مخزن آبی می باشد که می توانید آن را با آب پر نمایید و دستگاه دستگاه افشانه بخور گرم صورت هایتک جدید مدل High Tech NTA Facial Sauna را به برق شهری متصل نمایید.


بخور گرم


با متصل کردن این دستگاه به برق و روشن کردن آن چند ثانیه بیشتر طول نخواهد کشید تا آب به جوش آید و بخور آن به صورت شما تابانده شود.


بخور گرم صورت


محفظه ای که برای این دستگاه افشانه بخور گرم صورت هایتک جدید مدل High Tech NTA Facial Sauna طراحی شده است بسیار شبیه صورت می باشد و شما می توانید با توجه به اینکه بخور صورت به طور کامل به صورت به پوست شما تابانده می شود از ویژگی های آن بهره مند شوید.


بخور گرم صورت


خرید این محصول با کیفیت عالب و با قیمت نازل به صورت اینترنتی برای شما عزیزان فراهم شده است.


بخور گرم صورت جدید


می توانید دستگاه افشانه بخور گرم صورت هایتک جدید مدل High Tech NTA Facial Sauna را با بهترین قیمت از این درگاه خریداری نمایید.


بخور گرم صورت جدید


می توانید در مخزن اب دستگاه افشانه بخور گرم صورت هایتک جدید مدل High Tech NTA Facial Sauna کمی از دارو های گیاهی هم استفاده نمایید و محلول به دست آمده را به صورت خود بتابانید.


بخور گرم


این محصول علاوه بر اینکه برای پوست شما بسیار مفید می باشد همانطور نیز برای تنفس و مجرای تنفسی شما نیز بسیار مفید می باشد.

هم اکنون بهترین دستگاه بخور گرم مخصوص صورت برای شما در دسترس قرار داده شده است.

لازم به ذکر است که این دستگاه بخور گرم هایتک صورت برای شما عزیزان تست خواهد شد و بعدا برای شما ارسال می گردد تا تضمینی برای سلامتی دستگاه باشد.

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 39000 تومان

خرید محصول