دستگاه بخور صورت گرم خانگی |تک سبد

یکی از بهترین محصولاتی که می توانید برای مرطوب کردن پوست خود استفاده نمایید.


دستگاه بخور صورتدستگاه های بخور صورت می باشد که در کمترین زمان می تواند پوست شما را تازه و شاداب نماید.


بخور صورت آرایشگاه


این محصول دارای مخزن آبی است که می توانید |اب را درون آن بریزید و بعدا از کمی تامل بخوری گرم را در دستان خود داشته باشید.


بخور گرم


این محصول می تواند بهترین راه برای درمان بیماری های پوستی مثل آکنه های سر سیاه باشد تا شما بتوانید به بهترین شکل به درمان پوست خود بپردازید.

 

 

 بخور گرم خاص


دستگاه بخور گرم صورت هایتک مدل NTA High Tech NTA Facial Sauna یکی از معدود دستگاه هایی می باشد که می توانید به راحتی از آن بهره ببرید و با استفاده از برق شهری آن را به کار بیاندازید.


تخفیف بخور گرم


این محصول دارای محفظه ای می باشد که به شکل صورت شما در آمده است و طراحی آن به صورتی می باشد که می تواند تمام بخور گرم تولید شده از این دستگاه را به صورت شما بتاباند و شما نیز بتوانید به بهترین شکل از این محصول استفاده نمایید.

 

 بخور صورت آرایشگاهی


دستگاه بخور گرم صورت هایتک مدل NTA High Tech NTA Facial Sauna از بهترین دستگاه های بخور گرم می باشد که از جنس پلاستیک مقاوم و درجه یک تشکیل شده است.


بخور صورت آرایشگاه ارزلان


محصولی که در دسترس شما قرار دارد می توانید آکنه های پوستی شما را کاملا از بین ببرد و به خشکی پوست شما آبرسانی نموده و آن را از بین ببرد تا شما پوستی شداب و تمیز داشته باشید.

 

 

بخور گرم بدن

 


مقابله با نور خورشید و آلودگی هایی که در سطح شهر وجود دارد می تواند بدترین و مضر ترین دشمن برای پوست شما باشد.بخور صورت


آلودگی هایی که بر روی پوست شما می نشیند می تواند منافظ پوستی شما را ببندد و همین باعث می شود که پوست شما اکسیژن را به خوبی دریافت نکند و دچار بیماری هایی متعدد شود.


بخور صورت آرایشگاهی ارزان


دستگاه بخور گرم صورت هایتک مدل NTA High Tech NTA Facial Sauna این مشکل را برای شما حل کرده است و شما می توانید علاوه بر پوست خود مجرای تنفسی خود را نیز ترمیم کنید و از بخوری که برای تولید می شود تنفس کنید و مجرای التهاب دار خود را درمان نمایید.

 

 بخور صورت گرم

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما دوستان عزیز که به سلامت پوست خود اهمیت می دهید.دستگاه بخور صورت ویژه


تعدادی از این دستگاه بخور گرم صورت هایتک مدل NTA High Tech NTA Facial Sauna را فراهم آورده است که می توانید دستگاه بخور صورت گرم خانگی خود را از این طریق خریداری نمایید.بخور صورت آرایشگاهی گرم


لازم به ذکر است که دستگاه بخور صورت گرم شما قبل از ارسال تست خواهد شد و بعدا برای شما ارسال می گردد.

این محصول برای کسانی که پو.ست خشک و چروکیده دارند بسیار مناسب می باشد. این دستگاه بخور گرم صورت هایتک مدل NTA High Tech NTA Facial Sauna دارای قدرت بالایی در افشان کردن بخور دارد و شما می توانید از این محصول به خوبی استفاده نمایید. خرید دستگاه بخور گرم صورت هایتک مدل NTA High Tech NTA Facial Sauna با یک کلیک برای شما میسر شده است تا بعد از سفارش محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید. برای جذب بیشتر بخور می توانید صورت خود را بیشتر به دستگاه نزدیک تر نمایید و از ویژگی هایی که برای شما به همراه دارد بهره مند شوید. این دستگاه دارای دو دکمه خاموش و روشن می باشد که می توانید در صورت نیاز آن را روشن کنید و بعد از چندین ثانیه بخور گرم را مشاهده نمایید. این محصول بهترین در نوع خود می باشد و شما می توانید از این دستگاه بخور گرم صورت هایتک مدل NTA High Tech NTA Facial Sauna در هر مکان استفاده نمایید. این دستگاه به شما کمک خواهد کرد تا برای همیشه از آکنه ها و جوش های سر سیاه خداحافظی نمایید و پوستی شفاف و تمیز داشته باشید.بخور گرم ویژهدکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 39000 تومان

خرید محصولدستگاه بخور صورت گرم