خرید هیتر برقی به صورت آنلاین

با فرا رسیدن زمستان و کاهش دمای هوا، خرید وسایل گرمایشی برای منزل و یا محل کار از الزاماتی است که در فصل زمستان بایستی انجام داد.هیتر های برقی یکی از وسایل گرمایشی پرکاربرد میباشند که در طول سال ها توانسته اند جای خود را به بخاری های گازی دهند.فروشگاه تک سبد برای راحتی مشتریان خود امکان خرید این هیتر ها را به صورت آنلاین فراهم نموده است.


خرید مینی بخاری برقی


هیتر برقی کوچک همان گونه که از نامش پیداست، بسیار کوچک و دارای حجم بسیار کم میباشد، به گونه ای که امکان استفاده از آن در هر نقطه ای فراهم شده است.حتی میتوان آن را بر روی میز متصل نمود، بدون آنکه هیچ لغزشی در کار باشد.

ساختار این هیتر ها بر اساس طرح پنکه میباشد و میتوان آن را هم چون پنکه ای به طرفین چرخاند و همین امر سبب تسریع عملیات گرمابخشی میشود.


مینی بخاری برقی


خرید


دکمه ای بر روی سیم 115 سانتی متری این دستگاه ها تعبیه شده است که به وسیله ی آن میتوان درجه ی حرارت دستگاه را به دلخواه افزایش یا کاهش داد.هم چنین اتوماتیک بودن هیتر ها سبب خاموشی دستگاه، هنگام رسیدن به دمای قابل قبول میباشد و اجاز نمیدهد فضای داخلی خانه بیش از اندازه گرم شود.


خرید هیتر برقی


هیتر برقی طرح پنکه فقط با انرژی الکتریکی تغذیه میشود و یا داشتن این هیتر ها دیگر نیازی به نصب دودکش و نگرانی هایی که همراه آن به وجود می آید، نیست.نگرانی هایی هم چون نشت گازهای سمی به محیط و احتمال خفگی بر اثر گازگرفتگی و استفاده از بخاری های گازی پیش می آید.


هیتر برقی خانگی


خرید


مینی هیتر رومیزی به قیمت 55000 تومان و مدل مشابه پایه دار 69000 تومان میباشد.