خرید فیروزه کوبی ارزان و باکیفیت در تک سبد

یکی از زیباترین محصولات هنر های دستی که در 70 سال پیش تا به الان پیشرفت فوق العاده ای داشته است همین محصول فیروزه کوبی می باشد.


فیروزه کوبی


این محصول با سنگ هایی از جنس فیروزه تشکیل شده است که زیبایی آن را دو چندان کرده است و فلزی بی جان را به محصولی جاندار تبدیل کرده است که به زیبایی تمام در هر محیطی چشم نوازی می کند.


فیروزه کوبی ارزان


این هنر زیبا دارای محصولات متنوعی می باشد که هر کدام بر اساس نوع آن کارایی هایی نیز دارد.

 

 

فییروزه کوبی باکیفیت


گلدان صراحی فیروزه کوبی ارتفاع 14 سانتی متر Turquoise SurAhi Pot 14cm یکی از زیباترین و بهترین محصولات فیروزه کوبی می باشد که به زیبایی بر روی این محصول نقش بسته است.


فیروزه ازران


در ابتدا ظرف مسی پرداخته می شود و جلایی زیبا به خود خواهد گرفت و بعد از آن سنگ های فیروزه تک تک بر روی این محصول نقش می بندد که در نوع خود بسیار زیبا و خارق العاده می باشد .

 

 فیروزه کوبی درخشان

 

این هنر از مشهد نشات گرفته است که در اوایل بر روی گوشواره و دستبد طراحی و اجرا می شد ولی بعد از گذشت 20 سال این هنر زیبا به اصفهان رسید و به محصولات امروزی تبدیل شد.


فیروزه کوبی اصفهانی


فروشگاه اینترنتی تک سبد اقدام به فروش تعدادی از این گلدان صراحی فیروزه کوبی ارتفاع 14 سانتی متر Turquoise SurAhi Pot 14cm و محصولات متنوع دیگری کده است که می توانید برای خرید فیروزه کوبی ارزان و باکیفیت از این درگاه استفاده نمایید.

 

فیروزه کوبی دقیق

 


دکمه زیر را لمس کنید

اطلاعات بیشتر و خرید