خرید ظروف فیروزه کوبی اصفهان | تک سبد

هنر فیروزه کوبی که یک هنر تغییر با نو پا می باشد و عمر ان به یک قرن نمی رسد، هنر تزئین فلزات به کمک سنگ های فیروزه می باشد.
در هنر فیروزه کوبی بعد از ساخت زیر ساخت که معمولا از جنس برنج و مس می باشد باید سطح آن صیقلی داده شود و سپس استادکار فیروزه کوب قطعات فیروزه را به شکل موزائیکی و با دقت زیاد در کنار هم بنشاند.
یکی از دلایل مرغوب بودن محصول فیروزه کوبی، این ی باشدکه سنگ های فیروزه بکار رفته در این هنر باید از لحاظ اندازه و رنگ یکسان باشند.
بسیاری از افراد که به خواص بی نظیر سنگ فیروزه واقف می باشند با خرید محصولات فیروزه کوبی در واقع به نوعی از این خواص بهرمند می شوند.

 این هنر از سرزمین خراسان سربرافراشته به دلیل منابع متعدد فیروزه ولی در حال حاضر مهد رشد و شکوفایی این هنر شهر اصفهان می باشد و ظروف فیروزه کوبی اصفهان از محبوبیت خوبی برخوردار هستند.
فیروزه کوبی بر روی ظروف مختلفی پیاده سازی می شود از جمله انواع گلدان فیروزه کوبی، قندان فیروزه کوبی، آیینه و شمعدان فیروزه کوبی، شکلات خوری فیروزه کوبی و .....
استفاده از این هنر زیبا و چشم نواز به عنوان هدیه تبلغاتی در سال های اخیر رشد چشم گیری داشته است و بسیاری از سازمان ها و مشاغل این هنر زیبا را به عنوان هدیهزیبا و تاثیر گذار انتخاب می کنند.
 برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی فیروزه کوبی اصفهان به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت همراهی با ما می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید