خرید صنایع دستی ایرانی | میناکاری اصفهان

یکی از ویژگی های اصلی صنایع دستی اریانی علاوه بر ظرافت و کیفیت، تنوع بالای محصولات می باشد که از این میان آنها هنر های قالی بافی، گلیم بافی، گبه بافی، میناکاری یا میناسازی، معرق و مشبک، مینیاتور، خاتم کاری و ..... اشاره کرد.در واقع علاوه بر جاذبه های تاریخی و گردشگری، صنایع دستی ایرانی توانسته اند لستر مناسبی برای جلب گردشگران داخلی و خارجی باشد و از نقطه نظر صادرات نیز توانسته اند به موفق ظاهر شوند و بدون نیاز به سرمایه گذاری های کلان به اشتغال زایی پرداخته.

 از میان هنر های دستی ایرانی یکی از محبوبترین آنها هنر میناکاری یا میناسازی می باشد که بخش عمده ای از مواد اولیه آن در ایران تامین شده و باعنوان یک صنعت بومی شناخته می شود. اصفهان با دارا بودن بیشترین مراکز تولید میناکاری به عنوان مرکز خرید میناکاری عمده کشور شناخته شده است.یکی از مهمترین ویژگی های صنایع دستی منحصر بفرد بودن آنها می باشد که هنر میناکاری نیز این قاعده مستثنی نمی باشد و شما هر گز دو محصول میناکاری به ظاهر یکسان ولی کاملا یکسان نخواهید یافت. اگر قصد خرید محصولی کاربردی از هنر میناکاری را دارید می توانید با  خرید قندان میناکاری به مقصود خود برسید.به دلیل خلاقیت بکار برده شده در تولید محصولات میناکاری این محصولات همچون اثر انگشت منحصر بفرد می باشند. با خرید خرید هدیه میناکاری علاوه بر تهیه یک هدیه زیبا و چشم نواز به گردش چرخ صنایع دستی و توسعه اقتصادی کشور کمک بسزایی کرده اید.تولید میناکاری محدود به شهر اصفهان نمی باشد و در بسیاری از شهر ها و روستا های ایران شاهد برپایی کارگاه های تولید میناکاری می باشینم که در بهبود سطح درآمد خانوار تاثیر بسزایی داشته است. از دیگر شهر های ایرانی که میناکاری در آن بسیار مرسوم می باشد شهر شیراز می باشد و خرید میناکاری شیراز یکی از صنایع دستی پر طرفدار این شهر می باشد.

 

 


برای مشاهده تنوع محصولات صنایع دستی ایرانی و خرید هدیه تبلیغاتی میناکاری به وب سایت فروشگاهی تکسبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل و با کیفیت از تخفیفات این وب سایت بهرمند شوید.برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید