خرید دوربین امنیتی بلک باکس

 چطور اتفاقهای خوب یا بدی که در خودرو خود دارید را ثبت و ظبط کنید؟ اگر بخواهید با گوشی همراه و یا دوربینی که به همراه دارید و همچنین جاگیر هم است فیلم یا عکس بگیرید مشخص است که اتفاقات ناگواری با خود به همراه دارد و باعث می شود گوشی از دست شما پرتاب شود و یا موجب تصادف می شود.

پس به این این فکر می کنید که چه چیزی را می توان جاگزین این همه دردسر کنیم و آن چیزی نیست جز دوربین امینی بلک باکس که آن را بتوانیم به راحتی در ماشین جلوی دید خودمان نصب کنیم و همچنین  این دوربین فضای زیادی را هم اشغال نمی کند.


دوربین مدار بسته ماشین


این دوربین مداربسته امنیتی خودرو بلک باکس به صورتی طراحی شده است تا بتوان آن را به واسطه گیره  چسبانی که دارد نصب کرد


دوربین مداربسته خودرو


 همچنین دور از دسترس کودکان قرار گیرد. با این دوربین می توانید از لحظات خوش و به یاد ماندنی خود و خانواده خود فیلم یا عکسهای دلخواه خودتان را گرفته و به ثبت برسانید.


دوربین جدید مدار بسته


این دوربین مداربسته قادر است در زاویه 140 درجه ای فیلم برداری کند و در حافظه خود ذخیره کند و بدون آن که نیازی به سیم و یا کابل رابط داشته باشد خودکار با فشاردادن یک دکمه فیلم یا عکس برداری کند. 


دوربین مداربسته

 

این محصول خارق العاده مجهز به سیستم ضربه گیر می باشد.


دوربین خودرو


این سیستم باعث می شود زمانی که به خودرو شما ضربه ای وارد شد و یا تکان سنگینی خورد، دوربین به صورت خودکار فعال شده و شروع به فیلم برداری کند.


خرید دوربین بلک باکس


این سیستم منحصر به فرد باعث می شود زمانی که شما در خودرو خود حضور ندارید وقایع را ثبت کرده و ذخیره کند.


خرید دوربین


این امر باعث می شود در صورت نیاز و رخ دادن حادثه ای شما فیلم یا تصویر ظبط شده از آن اتفاق داشته باشید و درصورت نیاز ازآن استفاده نماید.


خرید دوربین مداربسته


با خرید این محصول امنیت و آرامش خودرا تضمین کنید. 

با مراجعه به لینک زیر محصول خود را خریداری نمایید

قیمت استثنایی 79000 تومان


خرید محصول