خرید درب توری مغناطیسی ایرانی و ارزان

برای تهویه هوا در منزل و محل کار نیاز به باز گذاشتن دربها و پنجره ها می باشد که با مشکل ورود حشراتی همچون مگس، پشه و حتی سوسک های پرنده مواجه می باشیم اما استفاده از توری ها برای درب ها و پنجره ها می تواند راه حل این مشکل باشد اما روش های قدیمی تا حدودی با مشکلاتی روبرو است.
پیشنهاد ما برای شما استفاده از درب آهنربایی توری می باشد که دارای طراحی متفاوت و کارآمد می باشند و معزل ورود حشرات را به داخل ساختمان را حل می کند. این مدل از درب ها دارای نحه نصب بسیار احتی می باشد که از دلایل محبوبیت آنها می باشد.

 


پرده های توری مگنتی مناسب ترین جایگزین برای   توری های لولایی و ثابت می باشد که ما را با محدودیت هایی مواجه می سازد. از دیگر ویژگی هاین این نوعاز پرده های توری می تواند سایز بندی های متنوع این محصولات را اشاره کرد و طراحی مطابق با خانه های ایرانی که از مزیت های آن می باشد.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید

شما می توانید با خرید درب توری مغناطیسی و جایگزینی آن با نمونه های سنتی و پیشین علاوه بر آنکه از ورود حشرات موذی به داخل ساختمان جلوگیری کنید از مزیت جریان هوای تازه به داخل ساختمان بهرمند شوید.

 


آسان مش یکی از موفق ترین برند ها در زمینه تولید انواع درب های مگنتیک می باشد که با استفاده از بهترین مواد اولیه در سایزهای متنوعی تولید می شوند. این برند درب های توری خود را با استفاده از توری فایبر گلاس ترک تولید می کند.
درب های توری برند آسان مش با استفاده از توری بسیار با کیفیت و انعطاف پذیر تولید می شود و دارای ارتفاع 210 سانتی متر یوده، اما عرض این درب ها متفاوت بوده و شما بر اسا نیاز خود می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید.

 


 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی انواع درب های مگنتیک ایرانی به لینک خرید ارائه شده در صفحه مراجعه نموده و از خرید با کیفیت و مطمئن بهرمند شوید.