خرید ابزارمورد نیاز برای میناکاری در تهران

در سال های اخیر با توجه به رکود اقتصادی و تحریم های صورت گرفته، توجه به استفاده از صنایع دستی به عنوان یکی از راه های بسیار ارزان و مقرون بصرفه برای رونق اقتصاد خانوار ها و در نهایت توسعه و رونق اجتماعی کشور، مورد توجه قرار گرفته است.
یکی از انواع صنایع دستی که در سال های اخیر بسیار در زمینه مشاغل خانگی درخشیده است، هنر میناسازی یا میناکاری تهران می باشد که با توجه به راحت بودن و پایین بودن هزینه های ره اندازی کارگاه های تولید مینا و همچنین امکان تولید به صورت خانگی بسیار محبوب می باشد.
یکی از کارهای مشاغل خانگی مرتبط با حوزه هنر و کار های دستی، میناسازی می باشد که تهیه ابزارمورد نیاز برای میناکاری برای هنر آموزان و فعالان کارگاهی در این عرصه هنری بسیار حائز اهمیت می باشد، زیرا علاوه بر مهارت استفاده از مواد اولیه مرغوب حائز اهیمت می باشد.
به عنوان مثال تهیه رنگ میناکاری یکی از مهمترین دغدغه های این افراد می باشد، زیرا رنگ یکی از مهمترین ارکان تولید میناکاری مرغوب می باشد. توجه کنید که در حال حاضر رنگ های مورد استفاده برای میناکاری از اکسید فلزات به همراه نمک های معدنی حاصل می شود که مناسب برای میناکاری روی مس می باشد.
شاید یکی از دلایل قیمت میناکاری تهران به دلیل استفاده از رنگ پودری مخصوص مینا می باشد که رنگ نسبتا گرانی می باشد که به رنگ نسوز نیز معروف بوده. این رنگ ها دارای نحوه استفاده خاصی می باشد و استفاده از رنگ مرغوب می تواند نتیجه کار بهتری را به همراه داشته باشد.
ظروف خام میناکاری نیز از دیگر موارد مورد نیاز برای این هنرمندان می باشد و در فروشگاه اینترنتی تک سبد شما می توانید انواع  بشقاب میناکاری تهران که دارای سایزهای مختلفی می باشد به صورت خام تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی ابزار میناکاری روی مس به لینک زیر مراجعه نمائید.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید