خرد کن همه کاره و ارزان

آشپزی کردن میتواند فعالیتی کاملا لذت بخش باشد که به قدرت خلاقیتمان بسیار کمک می نماید. امروزه وسایل و امکانات بسیار زیادی وجود دارند که به کمک ما در آشپزخانه آمده اند تا بتوانیم انواع غذاها را با صرف زمانی اندک تهیه نماییم. سبزی و پیاز خرد کن دستی نوین محصولی همه کاره می باشد و داشتن آن برای هر آشپزخانه و کدبانویی ضروری است.


خردکن-دستی-اصلبا کمک این خرد کن دستی آشپزخانه دیگر نیازی به کار کردن با چاقو نیست و از شر بوی سیر و پیاز و آبریزش چشم در حین خردکردن پیاز در امان خواهید بود. مخزن شیشه ای سبزی خرد کن دستی نوین از ظرفیت خوب و بالایی برخوردار است و تیغه های آن بسیار تیز و ضد زنگ می باشند.


سبزی-خردکن-کوچک


این خردکن دارای قابلیتهای دیگری همچون مخلوط کن،همزن و جدا کننده سفیده از زرده تخم مرغ می باشد. دستگیره ی این دستگاه دارای طراحی ارگونومیکی بوده که کار را برای کاربر راحت تر میسازد. کارایی و قدرت بالای این خردکن آن را به یکی از محصولات پرفروش و محبوب تبدیل نموده است.


سبزی-خردکن-کوچک


این محصول میتواند انواع سبزیجات،میوه جات و صیفی جات را برایتان به راحتی خرد نماید. محفظه پلاستیکی خرد کن نوین قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را دارد. بر روی درب محصول یک قسمت برای جداسازی سفیده از زرده تخم مرغ وجود دارد. شیاری که درون حفره ی این قسمت قرار دارد زرده را در بالا نگه داشته و سفیده را به داخل ظرف میریزد. این محصول در مجموع کاربری بسیار ساده ای دارد و همیشه موقع آشپزی میتوانید بر روی آن حساب نمایید.


خردکن-دستی-سبزی