خرد کن همه کاره دستی پیاز و سبزیجات

استفاده از خردکنهای دستی به دلیل دم دست بودن و استفاده راحت از آنها بسیار متداول و رایج می باشد. خردکنی که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت یکی از نمونه های با کیفیت و پرفروش در بازار می باشد. خرد کن دستی سبزی چهارتیغه محصول با کیفیتی بوده و عملکرد آن شما را شگفت زده میکند.


خردکن-دستی-سبزی


جنس بدنه ی این محصول پلاستیکی بوده و از مقاومت  وظرفیت بالایی برخوردار است. چهار عدد تیغه استیلی و ضدزنگ در این دستگاه تعبیه شده است که انواع محصولات غذایی را به راحتی خرد می نماید. خرد کن دستی پیاز و سبزیجات چهار تیغه قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را دارد.
خردکن-دستی-نوین

قدرت تیغه های قدرتمند این محصول آن را به یک محصول بسیاری کاربردی تبدیل نموده است. با استفاده از این محصول میتوانید به روند پخت و پزتان سرعت ببخشید و کیفیت کارتان را ارتقا دهید. تیغه های این خردکن کلیه ی مواد غذایی را به صورت یکدست خرد می نماید. بر روی درب این محصول سه سوراخ قرار دارد که میتوانید به دلخواه دستگیره را داخل هر یک از آنها قرار دهید.


خردکن-دستی-نوین


این سه سوراخ، دستگیره ی خردکن را جهت عقربه ساعت،خلاف عقربه ساعت و یا با سرعت بالا میچرخاند. پایه های چسبان و مکشی که در کف این خردکن قرار دارد به دستگاه میکند تا بهتر بر روی سطح مورد نظرتان قرار بگیرد و در حین کار جا به جا نشود. ابعاد این محصول با احتساب دستگیره ی آن 28*23 سانتی متر می باشد. سه تیغه مخصوص برای رشته کردن و ورقه نمودن مواد غذایی همراه محصول عرضه شده است که میتوانید در سفره آرایی و میوه آرایی از آن بسیار استفاده نمایید.


خردکن-همه-کاره