بهترین و باکیفیت ترین ظرف غذا استیل

یکی از وسایل ضروری برای هر فرد ظرف غذا است٬  چون بسیاری از افراد برای بردن غذا به دانشگاه٬ محل کار٬ مدرسه٬ مسافرت٬ پیک نیک و... به آن نیاز دارند. این ظروف تنوع زیادی از لحاظ جنس٬ اندازه٬ تعداد طبقه و... دارد٬ که انتخاب بهترین آنها از پردردسر ترین انتخاب هاست٬ یکی از بهترین و باکیفیت ترین این ظروف٬ ظرف غذا استیل دوطبقه نوین است. این ظرف از یک برند معروف و ساخته شده از جنس استیل ضدزنگ باکیفیت است. ظرف غذا استیل نوین از دو طبقه کاملا مجزا تشکیل شده و این امکان را به شما میدهد که٬ غذا را به صورت همزمان و جداگانه گرم کنید.

 

ظرف غذا استیل برای محل کار


این دو طبقه شامل یک ظرف داخلی کوچکتر با ابعاد ۱۵*۳ سانتی متر برای خورش٬ سالاد٬ ماست و... ٬ و یک ظرف اصلی با ابعاد ۸*۱۵ سانتی متر برای برنج و... که گنجایش بیشتری دارد. یکی از مشکلات ظروف غذا این است که٬ غذاهای مایع مانند« سوپ٬ خورش و... به بیرون نشت میکنند٬ درب ظرف استیل نوین دارای واشر پلاستیکی نسوز است٬ که این مشکل را برطرف کرده و مانع از خروج عذا به بیرون میشود. درب آن توسط سه عدد گیره استیل ضدزنگ بسته و محکم میشود و طبقه ها توسط همین گیره ها به هم متصل میشوند.

 

ظرف غذا استیل


ظرف غذا استیل دو طبقه به دلیل ایعاد مناسب و جمع وجور بودن به راحتی قابل حمل است٬ شما میتوانید غذای خودرا داخل آن بریزید و به راحتی با خود هرجا که خواستید ببرید و این ظرف را به راحتی میتوانید روی حرارت مستقیم یا داخل فر بگذارید و غذای خود را گرم کنید و نگرانی از بابت سوختن٬ ته گرفتن و چسبیدن غذا به ظرف نداشته باشید.


ظرف غذا استیل دوطبقه

 

شستشوی این ظرف بسیار راحت است و به راحتی و سریع بعد از خوردن غذا میتوانید ظرف راشستشو دهید. این ظرف یک نفره و مخصوص یک وعده غذایی است و تفاوتی ندارد که شما فردی خوش خوراک باشید یا کم خوراک. شرکت نوین ۲۵ سال گارانتی برای این ظرف در نظر گرفته است٬ پس خرید خودرا با اطمینان کامل انجام دهید و از کیفیت آن مطمن باشید.


ظرف غذا استیل مسافرتی


این کالا٬ یک کالای بسیار باکیفیت ایرانی است٬ با خرید این کالا ایرانی به تولید و نیروی کار هموطن خود احترام گذاشته و به آن رونق ببخشید.

قیمت:49000 تومان

خرید محصول