آشنایی با لامپ حشره کش برقی خانگی

در این مقاله قصد داریم شما را با لامپ حشره کش برقی خانگی آشنا کنیم. یک محصول نسبتا جدید برای خلاصی از ش حشرات موذی پرنده از جمله مگس و پشه در فصل های گرم سال.
لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت، یک محصول نسبتا جدید می باشد که به شما کمک می کند بدون دردسر و عوارض جانبی از شر حشرات موذی خلاص شوید.
لامپ حشره کش برقی که دارای یک لامپ LED می باشد که می توان از آن در هر کجایی که برای شما امکان دسترسی به برق باشد از آن استفاده نمائید. خواب راحت و بدون مزاحمت پشه و مگس را تجربه نمایید.
یکی از مهمترین ویژگی های این محصول امکان تعویض لامپ ال ای دی آن می باشد که با باز کردن لامپ قبلی از سرپیچ لامپ بعدی را داخل سرپیچ بسته و به راحتی از آن استفاده نمائید.

 این محصول ساخته شده  از مواد پلاستیکی ABS و  PC می باشد، از این محصول می توان به عنوان یک چراغ خواب استفاده کرده در واقع با یک خرید دو عملکرد را خواهید داشت.
شما می توانید از این محصول در آپارتمان، ویلا ، باغ و اتاق خواب کودکان استفاده کرد و دیگر نگران نیش حشرات نباشیم، این محصول جز محصولات با مصرف انرژی پایین می باشد.

 مکانیسم عملکرد این لامپ حشره کش برقی به این صورت می باشد که با تولید نور و نویز موجب جذب حشرات به سمت خود شده و در اثر تماس با لامپ و شوک الکتریکی نابود می شوند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی حشره کش برقی اصفهان به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 39000 تومان

خرید